РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

У Бібліотеці української літератури в Москві проведено третій обшук, директора побили

Новини » Культура »
У Бібліотеці української літератури в Москві проведено третій обшук, директора побилиУ Бібліотеці української літератури в Москві відбувся третій обшук, вилучено сервер, директора побив співробітник міліції. Про це повідомила сама директор бібліотеки Наталія Шаріна, пише tsn.ua.

"Обшук проводили ті ж співробітники 11-го відділу МВС по боротьбі з екстремізмом. Минулий раз були вилучені системні блоки співробітників, зараз вилучили 4 блоку сервера, який обслуговує бібліотеку", - сказала Шаріна.

За її словами, обшук відбувся в п'ятницю, 14 січня, він почався близько 12:00 і закінчився близько 15:00 за московським часом.

"Штовхнув мене новий співробітник, як виявилося, це підполковник, який вів себе неналежним чином. Це був, крім усього іншого, психологічний тиск, що перейшло у фізичний вплив", - заявила жінка.

"Мене штовхнули в своєму кабінеті, причому ніяких підстав для цього абсолютно не було, я впала на підлогу і отримала забої. Ми викликали "швидку допомогу", лікарі якої поставили діагноз "гіпертонічний криз" і хотіли відправити до лікарні", - сказала Шаріна. Вона додала, що тоді відмовилася від госпіталізації, бо не могла залишити бібліотеку, де почався обшук.

Після роботи Шаріна поїхала до травмпункту, де їй поставили діагноз "підозра на черепно-мозкову травму або струс мозку". "Знову викликали" швидку допомогу", яка відвезла мене в лікарню, де було проведено повне обстеження, в результаті зроблено висновок про те, що мені було завдано цілий ряд травм і ударів", - повідомила директор бібліотеки.

Шаріна назвала дії російських правоохоронців абсурдом.

"Це абсурд. Іншого слова я просто не знаходжу. Ніяких підстав для того, щоб вести себе так, не було. Найголовніше, що міліція прибула з постановою на обшук від 27 грудня минулого року і зовсім незрозуміло, чому це не зробили тоді", - сказала вона.

Шаріна повідомила, що 29 грудня була на другому допиті і тоді навіть мова не йшла про те, що під час обшуку з бібліотеки щось ще не вилучили.

"Ми б абсолютно добровільно видали б все, що від нас вимагали, що власне і сталося. Для чого це було зроблено, я не знаю. Може бути від безсилля. Все це порочить все наше суспільство", - сказала директор.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
17.01.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: