РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Через глобальне потепління акули з'являться в прибережних водах Криму

Україна » Географія »
Через глобальне потепління акули зЧерез наслідки глобального потепління через 10 років блакитні акули будуть зустрічатися в прибережних водах Криму. Про це заявив відомий вчений-океанограф, доктор біологічних наук, професор Керченського державного морського технологічного університету Євген Губанов.

"Вода в Чорному і Мармуровому морях поступово теплішає, і блакитні акули у пошуках їжі можуть запливати в них із Середземного моря. Якщо потепління триватиме такими ж темпами, як зараз, через 10 років блакитні акули будуть зустрічатися в прибережних водах Криму", - сказав він.

"Поява великої кількості небезпечних акул пов'язана, скоріше за все, з початком періоду розмноження і народження потомства. Червоне море вважається найбільшим розплідником акул у світі, тут мешкає близько 250 видів хижаків", - додав Губанов.

При цьому океанограф не дуже вірить у те, що в Єгипті на туристів напала саме довгокрила акула, як вважає один з місцевих дайверів. "Таких випадків було зафіксовано за останні сто років всього лише декілька і скоріше за все, люди піддалися атаці справжнього агресора - акули-мако або акули-бика", - зазначив Губанов.

Нагадаємо, на початку грудня 2010 року на єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх сталося кілька нападів хижаків на туристів, які купалися. Біля мису Насрані в затоці Наама вони нанесли серйозні каліцтва трьом туристам з Росії й одному з України. Для 70-річної туристки з Німеччини плавання виявилося останнім. Акула відірвала їй руку і жінка загинула практично відразу у воді. Фахівці міністерства у справах охорони навколишнього середовища Єгипту зловили двох акул - довгокрилу і чорнокрилу, але вони виявилися причетні до трагедій.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
20.12.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: