РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Розкрита таємниця української чупакабри

Україна » Області та міста »
Розкрита таємниця української чупакабриДослідження показали, що всі чупакабри України - це єнотоподібні собаки. Про це в ході прес-конференції розповів доцент кафедри зоології та екології, кандидат біологічних наук Олександр Пономаренко, передає Gazeta.ua.

"Наприкінці вересня до нас приїхав житель села Хащеве Новомосковського району (Дніпропетровська обл.) І сказав що в нього є чупакабра. Ми зацікавилися і попросили показати нам її. Він показав. На жаль, на той момент у нас не було необхідного хірургічного інструментарію та ми зробили одну фотографію. Через два тижні він привіз її до нас і ми зробили зовнішній огляд та розтин в паховій області, це необхідно для встановлення видової належності тварини. Це виявився самець єнотоподібного собаки, у якого практично повністю був відсутній хутряний покрив, ростом 65 см вагою 6 кг і хвостом 20 см", - сказав учений.

За його словами, завдяки екологічним особливостям області та супутніх хвороб собака має такий дивний зовнішній вигляд. Подібні випадки були зафіксовані і на Західній Україні і в Чернігівській області, після вивчення чупакабри виявилися єнотоподібними собаками та лисицями.

"Я можу пояснити появу таких незвичайних тварин тим, що в Україні ведеться не правильний менеджмент лісових угідь, у нас надлишок лисиць. За радянських часів проводився відстріл лисиць, а зараз мисливцям стріляти лисицю невигідно, тому що її хутро не цінується, а виконувати плани не завжди хочеться. Завдяки тому, що в нас багато лисиці і популяція не має природного або антропогенного регуляції, з'являється велика кількість слабких особин, які схильні до хвороб. Тому ми стикаємося з явищем лисиць-чупакабр", - зазначив він.

Ще у вересні фахівці говорили, що чупакабра, яка тероризувала селище на Чернігівщині, є звичайною облисілої лисицею.

У минулому 2009 році "чупакабра" тримала в страху майже всю Західну Україну. Вона пройшлася по сільських подвір'ях в декількох областях. Свідченням тому залишилися численні тушки убитих кроликів, курчат, покусані свині і навіть сліди від потужних щелеп на дерев'яних будках і парканах. З'явилися навіть виявлені місцевими жителями останки, приписувані чудовиську.

У червні цього року "чупакабру" бачили в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. Полюючи, тварина розгинала товсті прути решітки крільчатника або курника, душила і висмоктувала кров з курей і кроликів.

Раніше в Рівненській області співробітники міліції спільно з трьома десятками мисливців провели облаву на таємничу тварина, яка нападає на курей і кроликів, а іноді і на людей. І це далеко не всі місця, де бачили монстра.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
17.12.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: