РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

У центрі Києва почали заливати ковзанку

Новини » Області та міста »
У центрі Києва почали заливати ковзанкуУ минулі вихідні, в центрі Києва почалися підготовчі роботи з заливки катка, пише Газета по-київськи.

Як пише видання, праворуч від стели Незалежності встановили фанерний подіум, проклали труби для охолодження води та побудували дерев'яні будиночки для зберігання, сушіння та видачі ковзанів.

Як і в минулому році, установкою ковзанки займається фірма-підрядник WM України.

"У цьому році ковзанка буде такої ж неправильної форми, як і в минулому. Площа теж приблизно та ж - 20х30 м, або 650 м2. Враховуючи кризу, вхід плануємо зробити не дорожче, ніж у 2009 році: від 10 до 35 грн за 45 хвилин катання (залежно від дня тижня і часу доби). Відкриття заплановано вже на наступну п'ятницю. А пропрацює каток до середини березня - він розрахований на температуру повітря до 15 °С", - сказав директор WM України Ігор Копил.

За словами директора WM України, одночасно на льоду зможуть перебувати до ста осіб. Крім Майдану Незалежності ковзанку заллють також на майданчику Арена-Сіті.

Ковзанка працюватиме щодня, з 08:00 до 23:00. Для дітей-сиріт, вихованців шкіл-інтернатів, дітей з малозабезпечених сімей відвідування ковзанки буде безкоштовним.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
23.11.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: