РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Відпочивальник залишає в Криму від 100 до 500 доларів

Новини » Області та міста »
Відпочивальник залишає в Криму від 100 до 500 доларівТуристи в Криму витрачають за весь період від 100 до 500 доларів без урахування вартості путівок. Такі дані отримані в ході маркетингових досліджень, проведених Асоціацією курортів Криму.

З червня по вересень дослідники ринку опитали 3202 респондента, які відпочивали на півострові. Лідируючі позиції за якістю курортного сервісу в цьому році, як і в минулому, належать Севастополю, на другому місці знаходяться Чорноморський курортний регіон і Євпаторія, а вже за ними слід ПБК.

Велику частину прибулих до Криму на відпочинок традиційно складають жителі Україні (57,69%), але більше стало і росіян (35,15%), а також гостей з Польщі, Австрії та Німеччини (0,41%). А ось кримчан у санаторіях нарахували всього 11%.

Як повідомляє «Комсомольська правда в Україні», переваги росіян і українців у виборі місця відпочинку дещо відрізняються. Перші, добру частку яких складають москвичі, в основному їдуть в Алушту, Миколаївку, Піщане і на південний схід півострова. Нашим співвітчизникам більше до душі Севастополь, Чорноморське і Ялта. У трійці улюблених місць відпочинку кримчан виявилися Миколаївка, Євпаторія та Чорноморське.

Також в ході моніторингу з'ясувалося, що 28,19% відпочиваючих витратили під час відпочинку не більше 100 доларів. Це переважно туристи, які зупиняються в Алушті. Трохи більше 27,29% опитаних витратили в Криму до 200 доларів. Це в основному гості Миколаївки та Піщаного (Бахчисарайський район). До 500 доларів витрачали туристи в Севастополі, а от витрати понад 500 доларів виявилися у відпочиваючих у Чорноморському районі (22,22% опитаних).
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
27.10.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: