РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Підстави для оформлення віз

Україна » Візи »
Підстави для оформлення візПідставою для оформлення візи в Україну може бути:
П-1 (приватна віза) – запрошення встановленого зразку, що належним чином оформлене органами МВС, або запрошення лікувальної установи в Україні та інші документи, які підтверджують приватний характер поїздки.
П-2 (приватна віза) – особиста заява, результати співбесіди із працівником дипломатичного представництва або консульської установи України, на яку покладені обов'язки щодо ухвалення рішення з оформлення візи, і документи, які підтверджують українське походження іноземця або особи без громадянства.
Б (ділова віза) – запрошення встановленого зразку, що належним чином оформлене органами МВС.
Т (туристична віза) – документи, які підтверджують туристичний характер поїздки.
Г (віза для представників гуманітарних місій) – підтвердження Комісії при Кабінеті Міністрів України з питань координації, прийому, транспортування, охорони та розподілу гуманітарної допомоги, що надходить з іноземних держав.
Л (віза для працівників рятувальних служб) – підтвердження, що видане МНС. 
О (студентська віза) – запрошення встановленого зразку на навчання, що видане Міносвіти.
М (віза для працівників засобів масової інформації) – розпорядження МЗС України щодо оформлення візи.
Р (віза для представників релігійних місій) – запрошення релігійної організації, що засвідчене Держкомрелігії.
ТР-1 (транзитна віза) – наявність документу, який підтверджує транзитний характер поїздки, віза в третю країну, проїзний квиток та ін.
ТР-2 (транзитна віза) – документи, які підтверджують транзитний характер перевезень вантажним автотранспортом і пасажирським автобусним транспортом через територію України.
IМ-1 (імміграційна віза) – дозвіл на роботу, що оформлений Мінпраці.
IМ-2 (імміграційна віза) – дозвіл місцевого органу виконавчої влади на постійне проживання в Україні.
ОП (віза для обслуговуючого персоналу транспортних засобів міжнародного сполучення) – ліцензія на здійснення міжнародних перевезень, що видана відповідним компетентним органом держави перебування.

Візи інших типів оформлюються на підставі звернення органів державної влади іноземних держав, міжнародних організацій, запрошень міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також запрошень встановленого Кабінетом Міністрів України зразку від фізичних і юридичних осіб України.

Не потрібне запрошення для оформлення віз типів З, Б, Н, ДО, П громадянам країн – членів Європейського Союзу, Канади, Словаччини, США, Туреччини, Швейцарії і Японії (постанови Кабінету Міністрів України від 05 травня 2000 N750, від 01 вересня 2000 року N1376, від 07 лютого 2001 року N113, від 28 лютого 2001 року N192).

Якщо буде потреба, працівник дипломатичного представництва або консульської установи України може вимогати інші документи, які уточнюють мету поїздки іноземця або особи без громадянства, а також запросити ту або іншу особу для додаткової співбесіди.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
13.06.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: