РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Рекомендації

Україна »
РекомендаціїЗагальні рекомендації гостям України
Напруга в електромережі 220 В., 50 Гц., вилки стандартні (2 круглих штиря).
Торгуватися прийнято тільки на ринках.
У висококласних ресторанах чайові становлять приблизно 5-10%. Багато закладів включають 5% оплати послуг у рахунок, у цьому випадку додаткові чайові залишаються на розсуд гостя.

Рекомендації курортникам
Практично всі пляжі на південному березі Криму галькові, тому наявність пляжного взуття й матраців обов'язково. Береги Азовського та північно-західного узбережжя Чорного моря переважно пісочні, також є пісочні пляжі між Саками і Євпаторією, від Севастополя вздовж усього західного узбережжя (включаючи Кутове, Піщане, Саки, Євпаторію та далі за мис Тарханкут), а також біля Феодосії та на Арабатській стрілці.
Більшість обладнаних пляжів у Криму платні (у санаторіїв вони часто свої і безкоштовні для тих, що відпочивають там), але периферійні (також і міські) пляжі абсолютно безкоштовні, хоча й не такі доглянуті.
Через досить сильний ухил дна, а також півострівний характер кримських курортів у гірських районах південного берега Криму, біля берегів досить сильний плин, тому запливати далеко в море, не знаючи характеру місцевих вод, не рекомендується. Кримське узбережжя Азовського моря характерне слабким ухилом, піщаним дном і більш високою температурою води через малі (5-10 м.) глибини.
Особливість кримських курортів - нерегулярне водопостачання гарячою водою. Зазвичай вона подається по годинах, або для її нагрівання використовуються сонячні водонагрівачі та бойлери.
Зупинитися в Криму, а також в інших регіонах з наметом можна в будь-якому місці за межами міської смуги, заповідника або заказника. Також є безліч кемпінгів.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
13.06.2009

Статті за темою

Перебуваючи у Львові, дотримуйтесь тиші 29.01.2010

Тематичні новини

Турист в Україні витрачає за день близько $300 19.08.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: