РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Покровська церква, м. Бучач

Україна » Пам´ятки України »
ТернопільськаРелігійніXVI-XVIII
Карта Покровська церква, м. Бучач
Покровська церква імовірно була побудована в 1755 р. за проектом архітектора І. Шільцера. Будівля в стилі пізнього бароко, кам'яна, однобанна, дуже нагадує за формою українські дерев'яні храми.

 Церква була діюча до 1956 року. Пізніше тут був склад. У 1990 році церкву Святої Покрови віддали католицькій громаді. Розпочався ремонт, благоустрій приміщення. У ході робіт з'явилися чутки, що в підвалі закопані дзвони. Підвал церкви мав незвичайні розміри: високий насип під ногами і низьке склепіння викликали підозру. Люди взялися щупами шукати дзвони. Відчули порожнечу і почали розкопувати підлогу в підвалі. Незабаром було викопано 148 людських останків, з них багато дитячих. Хто ці люди і як сюди потрапили до цих пір залишається таємницею.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
10.06.2010

Коментарі:

09-03-11 | Бучачанка

Що Ви вигадуєте? Яка таємниця? Не смішіть людей і самі не позортесь! Всі у місті знають, хто ці люди. 50 м від храму свого часу існувало НКВД звідки перетягували закатовані тіла у підвал церкви, біля якої тепер є могила із захороненими останками цих людей. Вічна їм пам"ять і слава! п.с. Якщо інформація недостовірна і неперевірена, то для чого її друкувати? Це щонайменше вказує на Вашу непрофесійність.

Додати свій коментар: