РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Місто Вилкове (Українська Венеція)

Україна » Пам`ятки »
ОдеськаГромадянські, господарські й суспільніНе визначена
Карта Місто Вилкове (Українська Венеція)
Місто Вилкове (Українська Венеція)
Фотоальбом - Місто Вилкове (Українська Венеція)


Вилкове - місто, розташоване в місці, де Дунай розділяється на три рукави, утворюючи подобу вилки. Звідси й назва. Вважається, що це сама молода частина суші Європи, оскільки її формування продовжується і зараз завдяки тоннам мулу, який несуть у собі води Дунаю.

Спочатку поселення було утворено козаками, які втікали від указу Катерини другої, і старообрядцями. Примітне містечко тим, що замість вулиць у ньому вириті канали, які називаються єриками. Колись жителі міста вирішили, що це полегшить їм існування, оскільки суша постійно піддається змінам через води Дунаю.

Люди пересуваються по місту в основному на човнах. Сухопутних вулиць у місті всього чотири. І на них зосереджений весь адміністративний центр міста - лікарня, школа, церква, місцева рада, служби комунального господарства та інше. Ще одна визначна пам'ятка Вилкова - це так звані кладки. Дерев'яні помости шириною в дві стандартні дошки. По ним люди пересуваються вздовж єриків. Будинки зводять особливим чином, закладаючи «подушки» з черепашок. За рахунок цього в будинках ніколи не буває сиро.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
31.05.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: