РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Україна серед лідерів за кількістю жертв ДТП

Новини » Чорні сторінки »
Україна серед лідерів за кількістю жертв ДТПКазахстан, Росія, Киргизія та Україна очолюють список країн, де дорожньо-транспортні пригоди забирають найбільше людських жертв. Це дані нового звіту Світового банку, який оприлюднили 26 травня в Києві.

Рівень безпеки дорожнього руху в Східній Європі та Центральній Азії надзвичайно низький. У цих країнах смертність через ДТП в п’ятеро більша, а ніж в країнах ЄС. Зокрема, в Україні лише за останні два роки загинуло на дорогах 20 тисяч людей і 40 тисяч були травмовані в наслідок ДТП, констатує автор звіту Світового банку "Смерть на колесах" Патріціо Маркес. 

За його словами, економічна вартість поганих доріг дуже велика, адже у 80% ДТП гинуть чоловіки економічно-активної вікової групи, від 15 до 44 років. Водночас у західних країнах, таких як Нідерланди, Швеція, Норвегія, показники смертності на дорогах, навпаки, значно зменшуються, хоча автомобілів на душу населення у цих країнах більше. 

Тому Світовий банк рекомендує країнам Східної Європи та центральної Азії удосконалити систему безпеки на дорогах, посилити контроль над відповідальними структурами, зокрема дорожніми та міліцейськими службами, рятувальниками, медиками, аби вони краще координували свої дії щодо безпеки руху та у наданні першої невідкладної допомоги у разі аварій на автошляхах.

Окрім цього, треба запровадити освітні програми для школярів і студентів, аби виробити культуру поведінки на дорогах. "Страшні затори на дорогах в Києві - це саме прояв культури, коли часто водій їде на червоне світло, збиває перехожого, а всі стоять та чекають. Це все впливає на економіку країни",- зазначив директор Світового банку в Україні, Білорусії та Молдові Мартін Райзер. За його словами, нестача інвестицій у дороги – це один з головних факторів, який затримує соціально-економічний розвиток України.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
zahid.net
27.05.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: