РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Дороги

Україна »
ДорогиБільшість доріг України, що з'єднують міста й великі населені пункти, мають тверде покриття. Села й селища часто з'єднуються ґрунтовими дорогами.

Центральні траси знаходяться у досить гарному стані, у той час як гірські дороги Криму й Карпат досить вузькі й звивисті, ще й до того ж часто знаходяться у не дуже гарному стані. Особливо небезпечна поїздка такими дорогами під час дощу.

Не рідко дорогами загального користування рухаються кар'єрні самоскиди (східна частина України) або сільськогосподарська техніка з великою кількістю навісних знарядь, а також переганяються стада худоби. Підвищеної уваги варто дотримуватися в місцях численних ринків (у тому числі й пришляхових), у старих районах міст і на перехрестях із другорядними дорогами.

Під час подорожі автомобілем варто враховувати, що при перетинанні кордону стягується збір за автотранспортний засіб, талон за який часто перевіряється ДАІ України, а також збір обов'язкового страхування громадянської відповідальності. Якщо в'їзд здійснюється на строк більше ніж 2 місяці, автомобіль необхідно зареєструвати в найближчому відділенні ДАІ.

При тимчасовому перебуванні дійсні як міжнародні, так і національні посвідчення водія.

Мапа автомобільних шляхів України
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
04.06.2009

Статті за темою

Залізниця України 23.06.2009

Тематичні новини

На півдні Криму стався каменепад 11.01.2010
Через снігопади ускладнено рух транспорту на півдні України 20.01.2010
13% смертей у ДТП в Європі стаються на українських дорогах 02.07.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: