РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Перебуваючи у Львові, дотримуйтесь тиші

Україна » Рекомендації »
Перебуваючи у Львові, дотримуйтесь тиші28 січня 2010 Львівською міською радою було прийнято рішення про затвердження правил дотримання тиші в громадських місцях. У затверджених правилах обумовлені нормативні рівні звуку для мешканців житлових кварталів - 40 дБ вдень і 30 вночі.

Відтепер у Львові обмежено застосування піротехнічних засобів, заборонені гучні крики, свист, спів, гра на музичних інструментах і використання звукової апаратури. Також забороняється проведення будівельних і ремонтних робіт у нічний час, у вихідні та святкові дні. Зокрема, заборонено використовувати звукові пристрої в кіосках, відкритих львівських майданчиках, танцювальних майданчиках, що призводить до порушення тиші. Ці обмеження введені з метою забезпечення тиші і спокою в нічний час.

Також заборонено сигналити з автомобіля на прибудинкових територіях і внутрішньо-проїзних дорогах. Наприклад, відтепер для проведення феєрверків на території міста слід отримати дозвіл в органах міської ради. Визначено спеціальні місця для проведення професійних феєрверків. Контроль за виконанням правил дотримання тиші в громадських місцях Львова буде здійснювати міська міліція.

Як говориться в довідці до постанови, за останні 30 років у Львові шум збільшився на 12-15 дБ, а також зросла в кілька разів гучність. Зокрема, експерти вважають, що у великих містах шум скорочує життя людини на 8-12 років і знижує продуктивність праці на 15-20%.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
29.01.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: