РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Акваріум, м. Севастополь

Україна » Пам`ятки »
АР КримМузеїXIX
Карта Акваріум, м. Севастополь
Акваріум, м. Севастополь
Фотоальбом - Акваріум, м. Севастополь


Севастопольський акваріум - один з найстаріших акваріумів в світі і єдиний морський акваріум в Україні. Знаходиться на березі Артилерійської бухти, на першому поверсі Інституту біології південних морів ім О. О. Ковалевського НАН України. Будівля інституту була зведена в 1897 р. для Севастопольської біологічної станції. У тому ж році для відвідувачів було відкрито демонстраційний акваріум з морськими тваринами. Пізніше будівля неодноразово розширювалася і реконструювалася. 

Центральний басейн акваріума в критому приміщенні має діаметр 9,2 м і глибину 1,5 м, а стіни акваріуму - висоту 1,1 м. і об'єм до 7 м.кв. Центральний басейн і настінні акваріуми наповнені морською водою, яка надходить з бухти спочатку в підземний відстійник, а потім в басейн. У будь-який час відвідувачі Севастопольського акваріума можуть побачити кілька десятків видів чорноморських тварин і рослин. 

На даний час в Акваріумі представлено понад 180 видів тварин: це безхребетні, чорноморські й тропічні риби, а також рептилії. У Акваріумі створена велика колекція живих тропічних риб, що мешкають серед коралових рифів.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
23.12.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: