РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Залізниця

Україна » Транспорт »
ЗалізницяПитання про необхідність будівництва залізниць в Україні постало ще в 1825 році. Тоді ініціативний підприємець Гур'єв пропонував з'єднати Петербург, Київ і Одесу, а також Москву, Чернігів і Київ. У той час Західна Європа переживала стадію розвитку капіталізму, яка принесла значні зміни у виробництві й транспорті.

Для України цей період характеризувався пожвавленням як у промисловості, так і в сільському господарстві. Її безкрайні степи швидко змінювали свій вигляд, будувалися фабрики й заводи, складалися нові промислові райони - Донецький вугільний, Криворізький залізорудний і Придніпровський металургійний. У нових умовах не можна було обходитися без такого сучасного і досить розвиненого виду транспорту як залізничний, який знаходиться в найтіснішому зв'язку з усією економікою країни.

Почалося будівництво першої залізної дороги на Україні, яка була побудована в 18б5 році від Одеси до Балти довжиною 213 км . Вона стала прародителькою Південно-Західної, Південної й Одеської залізниць сучасної України. Пізніше з'явилися перші гілки Львівської, Донецької й Придніпровської залізниць.

Зараз 6 залізниць мають у своєму складі 1684 станції, 126 основних вокзалів, близько 30 тис. км. зд шляхів, 174939 вантажних вагонів і 8429 пасажирських. Щорічно галузь забезпечує перевезення більш 300 млн. т. вантажів і близько 500 млн. пасажирів.

Попередній продаж квитків починається за 45 діб до дати відправлення. Місця в поїздах діляться на загальні, плацкартні, купейні й СВ, в експрес-поїздах – на місця 1-го (купе) і 2-го класів.

Карта залізниць України
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
04.08.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: