РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Фестивалі

Україна » Свята »
ФестиваліВеличезна кількість святкових заходів проводиться в переддень Різдва й Великодня по всій Україні. У Львову цікавий весняний театральний і музичний "Фестиваль Віртуозів" (травень).

28 серпня проводиться величне релігійне паломництво в Почаївський монастир. У вересні в Косові (Івано-Франківська область) проводиться Міжнародний Гуцульський фестиваль.

У літній період надзвичайно багатий на свята Крим. По всіх містах узбережжя в червні проходять відкриття курортного сезону, у липні - День рибалки, а також Кубок Чорного моря з вітрильної регати (червень), Міжнародна вітрильна регата "Кайра" (Феодосія, серпень), фестиваль мистецтв "Кіммерійські музи" (Феодосія, червень), Міжнародний фестиваль античної драми (Керч, червень), Фестиваль авторської пісні "Кримське Приазов'я" (Леніно, червень) й ін. У липні у Євпаторії проходить Міжнародний фестиваль "Море, мода, музика" і шоу-програма "Каламитські забави", а в серпні - День міста. У Ялті щорічно проходять міжнародні фестивалі мистецтв - пушкінські та чехівські дні, "Оксамитова осінь", "Кришталевий дельфін", "Вечора камерної музики", Міжнародний фестиваль і конкурс виконавців естрадної пісні "Море друзів" (липень), а також День міста та Міжнародний фестиваль "Зірки планети" (серпень). У Бахчисараї - фестиваль дитячої творчості "Зоряна мозаїка", а в Судаку - Міжнародний шаховий фестиваль і Міжнародний фестиваль "Генуезький шолом". Слід також звернути увагу на конференції та фестивалі, що організовуються в Ялті на базі Масандрівського заводу марочних вин - від міжнародних наукових конференцій до фестивалю "Вино та джаз".
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
26.07.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: