РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Казантип

Україна » Свята »
КазантипКазантип можна сміливо назвати флагманом літніх музичних фестивалів України. По-перше, йому вже більше 10-ти років, по-друге, фестиваль триває три тижні, по-третє, про Казантип знають не тільки в Україні, а й за її межами.

У грандіозне шоу під відкритим небом Казантип переріс із тусовки серфінгістів на азовському узбережжі в с. Щолкіне. Оскільки Щолкіне розташоване на мисі Казантип, то звідси і пішла назва фестивалю, і хоча захід вже давно змінив місце проведення, ім'я залишилося таким самим.

Всерйоз про Казантип стали говорити в 1995-97 роках, після того, як на руїнах АЕС організатор фестивалю Микита Маршунок зумів зібрати більше 1000 чоловік на так званих «Атомних» проектах. Були запрошені кращі рейв діджеї, і захід набув статус наймоднішого для всієї просунутої молоді країн СНД.

З кожним роком кількість учасників фестивалю зростала й до 2000 року перевищувала 9 тис. чоловік. З 2000 року фестиваль перебрався на Чорноморське узбережжя.

Зі зростанням популярності зростало і незадоволеність влади. Казантип навіть хотіли заборонити. Кримська міліція мотивувала це тим, що фестиваль є збіговиськом наркоманів, неформалів усіх мастей, від яких потім залишаються гори сміття і натовпи незадоволених місцевих жителів. Їхні заяви не були безпідставними. Казантип був фестивалем, відкритим для всіх. Сюди з'їжджалася молодь Росії, України і країн ближнього зарубіжжя. Вхід для всіх був абсолютно вільним. Саме тому з музичного опен-ейра фестиваль став перетворюватися на тусовку з розмитою тематикою. З метою оздоровлення заходу і відсіювання «лівого» народу була введена плата за вхід, так звана залізна завіса, а із ЗМІ зникла реклама. Зусилля організаторів були спрямовані на якість фестивалю.

У 2003 році фест отримав назву «Республіка КаZантип», у якої з'явився свій президент, парламент і громадяни. Уряд республіки Казантип крім Микити, який на демократичних щорічних виборах особисто переобирає себе в президенти, включає також різних міністрів: культури, охорони здоров'я, пляжного господарства та ін. З'явився свій, щорічний, гімн, а символом республіки Z став жовта валіза.

Новий статус лише додав популярності заходу. На зміну наметів прийшли сцени, танцполи, світломузика і спецефекти ...

Конституція Републіка Z

Ст. 1. Республіка Каzантип має межі, але не має території, будучи державою, яка час від часу вільно переміщається в просторі. (...)

Ст. 2. Республіка Каzантип - демократична держава, на чолі якої стоїть Преzидент. Раз на рік відбуваються Преzидентські вибори, на яких Преzидент обирає сам себе, забезпечуючи наступність демократичної влади.

Cт. 3. Виконавчу та законотворчу владу в Республіці здійснює Кабінет Міністрів (...). В обов'язки Міністрів входить: важливо роздувати щоки, ходити з помаранчевим міністерським портфелем, складати законопроекти, і піклуватися про сподівання великого народу (звичайно ж).

Ст. 6. Невід'ємними конституційними правами будь-якого громадянина Республіки є його конституційні обов'язки: Пошук Щастя, знайти Щастя, Літати від Щастя, а також Мріяти про неможливе, і вірити в чудеса. Особи, що нехтують своїми правами та обов'язками, оголошуються нещасними, вони самі винні і їм ж гірше.

Ст. 7. Пляж, море, сонце, небо, пальми і дівчата неземної краси - охороняються державою, і використовуються великим народом як основні Щастяздобуваючи ресурси.

Ст. 11. Національним одягом громадянина Республіки Каzантип є шорти, майка та сонячні окуляри (...)

Ст. 12. Національної їжею громадянина Республіки є варена кукурудза і смажені насіннячка. Поправка до Конституції: також вважати національної їжею - смажених мідій, кавуни, пахлаву і шаурму.

Ст. 13. Державною мовою Республіки Каzантип вважається будь-яка спільна мова, на якій два і більше громадянина Республіки здатні порозумітися один з одним (включаючи мову тіла, жестів, і нотну грамоту). Також державною мовою Республіки автоматично стає будь-яка мова світу, у який інтегрується державна буква Z (zet).

Ст. 14. Державними фетишами, атрибутами, символікою і шанованого образу є:

* Жовтий і оранжевий кольори (з підстави національним був чисто помаранчевий колір, але у світлі політичних подій в Україні в 2006 році було вирішено змінити його на помаранчевий колір в чорний різновеликий горошок, - авт.);
* Забарвлення «в горошок»;
* Прапор вищевказаного забарвлення або кольору з написом «щастя»;
* Сонячні окуляри із склом вищевказаного кольору;
* Жовта валіза з хромованими куточками встановленого зразка є державним атрибутом особливої важливості, і дає право безвіzового в'їзду до Республіки;
* Тварина коzа
* Сонечко є священною твариною;
* Жовтий лабрадор Zося є священною твариною (...).

* А також наступні мантри, прислів'я та приказки:
- Zа життя без трусів, за літо в усьому світі!
- Хай все буде так, як ми хочемо - бо ми не хочемо нічого поганого!
- Ця земля буде нашою, і пішли всі в ж ***. (Цензура редакції, - авт.).
- Мені один козел сказав, що kazantipa.net

Ст. 15. Офіційним Гімном Республіки вважається музичний твір, що володіє властивістю викликати Мурашки у Преzидента і Великого Народу (...)

Ст. 16. Національним видом спорту є всі види польотів: уві сні, наяву, від ЩАСТЯ (...)

Ст. 21. Конституція є основним документом держави, і обов'язкова до прочитання (мінімум один раз) всіма громадянами Республіки. Конституція може доповнюватися і оновлюватися скільки завгодно, по натхненню законотворчої влади та Преzидента. Незнання Конституційних норм не звільняє громадян від відповідальності за наслідки їх невиконання. Їм же гірше. Йоу.


- Микито, а що буде з вашим проектом далі?

- А ви знаєте, що буде з вами завтра або через тиждень? Звичайно, ні. От і я не знаю. Але кожен з нас продовжує щось робити. Коли ти доходиш до горизонту, то видно новий горизонт. Можна зупинитися і просто спостерігати. Можна йти далі і подивитися, що там за тим пагорбом, де сідає сонце.


Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
11.08.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: