РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Залізниця України

Україна » Дороги »
Залізниця УкраїниЗалізниця є базовою частиною економіки України і являє собою найважливіший, стрижневий елемент транспортної системи. Саме на неї припадає 85,1 % вантажообігу ( без урахування трубопровідного транспорту) і 54,5 % пасажиропотоку. 

По покриттю залізницями Україна займає провідне місце серед країн СНД і наближається за цим показником до європейських країн: Франції, Італії, Румунії. 

За обсягами вантажних перевезень залізниці України займають 4 місце на Євроазіатському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії, Індії. Вантажонапруженість українських залізниць (річний обсяг перевезень на 1 км) в 3-5 разів перевищує відповідний показник розвинених європейських країн. 

Залізниці України взаємодіють із залізницями 7 сусідніх країн через 56 пунктів перетинання кордону та з 13 основними морськими портами Чорного й Азовського морів і ріки Дунай. 

Україна має одну з найбільш розвинених у Європі мереж залізниць, її експлуатаційна довжина становить 22,05 тис. км, з яких електрифіковано 9,3 тис.км (42 % від загальної довжини). За більшістю показників (осьове навантаження, склад і вага поїздів, довжина приймально-відправних колій) параметри українських залізниць перевищують європейські стандарти.

Мапа залізниць України
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
23.06.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: