РЕКЛАМА
Популярне
Інформація

- Курси валют
- Веб-камери
- Погода в Україні
- Корисні посилання
- Українське ТБ онлайн
- Українське радіо онлайн
- Штормові попередження

Візи

Україна »
ВізиІноземці в'їжджають в Україну, виїжджають з України і прямують транзитом по її території через пункти пропуску на державному кордоні по національному паспорту за наявності відповідної візи, якщо інший порядок в'їзду і виїзду не встановлений законодавством України. Громадяни держав, з якими Україною укладені міжнародні договори про взаємні безвізові поїздки, в'їжджають до України по дійсному національному паспорту у разі наявності належним чином оформленого запрошення від юридичних і фізичних осіб в Україні, якщо інше не передбачене міжнародним договором України. Докладну інформацію про порядок в'їзду до України можна отримати в консульському відділенні України за кордоном. Внутрішні паспорти і ідентифікаційні картки іноземних держав не є документами на право перетину державного кордону України.

Особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, за кордон виїжджають по посвідченню особи без громадянства для виїзду за кордон та візи на виїзд з України. Транзитний проїзд іноземців через територію України дозволяється за наявності у них транзитної української візи, візи країни призначення, проїзних квитків або інших документів, які підтверджують транзитний характер поїздки, якщо інше не передбачене законодавством України.

Транзитним проїздом вважається перебування в Україні в межах визначеного в проїзному квитку часу, а у разі відсутності квитка – терміну, фактично необхідного для перетину території України на відповідному виді транспорту. У всіх випадках термін транзитного проїзду через територію України не повинен перевищувати трьох діб.

Про втрату на території України національного паспорта іноземець повинен негайно повідомити організацію, яка його приймає, органи внутрішніх справ і в посольство своєї країни в Україні для отримання документів на виїзд на Батьківщину. Іноземцю, який при отриманні в'їзної візи України або інших документів на право в'їзду до України подав про себе або про мету своєї поїздки недостовірні відомості, компетентними органами України може бути відмовлено у в'їзді до України. При проходженні паспортного контролю іноземцем прикордонний наряд видає йому реєстраційний вкладиш для закордонного паспорта, який необхідно пред'явити прикордонникам при виїзді з України. Наявність такого вкладиша істотно скорочує час проходження паспортного контролю.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
15.10.2009

Статті за темою

Дипломатичні та службові візи 13.06.2009
Підстави для оформлення віз 13.06.2009
Перелік країн, з якими існує безвізовий режим поїздок 13.06.2009
Правила в'їзду (виїзду) іноземців в Україну 13.06.2009

Тематичні новини

Лівія запропонувала відмінити візовий режим з Україною 26.05.2009
В Україні спростили візовий режим для католицьких священиків 11.08.2009
Довідка до Чехії більше не потрібна 22.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: