РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У музеї Пирогово плануються акції протесту

Новини » Пам´ятки України »
Акції, скоріше за все, пройдуть на початку травня. Ймовірно, що традиційний Великий весняний ярмарок, на який з’їжджаються тисячі гостей, буде зірвано. Про свою підтримку працівникам музею вже повідомили відомі народні майстри, культурні та громадські діячі.

Як вже повідомлялося в численних публікаціях ЗМІ, теле та радіопередачах, останній час з музеєм пов’язані тривожні події. Керівництво музею – Павло Федака, його в.о. заступника Віталій Каленяк при підтримці академіка НАН України Жулинського М.Г. довело стан музею до критичного.

Вже довгий час не проводяться в належному обсязі ремонтно-реставраційні роботи, не функціонують наукові відділи, величезна територія музею занедбана до краю.  Останнім часом дуже активну участь в цьому приймає новопризначений в.о. директора музею Каленяк В.П., що за час своєї короткої діяльності звільнив з посад близько 20 чоловік, кращих фахівців. 

Мають місце займання приміщень сторонніми людьми, багатоденні пиятики, не узгоджені з музейчиками відеозйомки в середовищі експонатів, що заборонено музейними правилами. Усе це завдає непоправної шкоди закладу. Громадськість вимагає від Академії наук України негайно навести порядок у музеї, що створювався багатьма визначними спеціалістами, а нищиться зграйкою порушників. Натомість, Академія в особі академіка Миколи Жулинського мовчить.

Музейники звертаються до освіченої спільноти України із закликом підтримати акцію протесту!
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
18.04.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: