РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Україна увійшла до Топ-5 найбільш непривабливих країн для туризму

Новини » Економіка »
Україна увійшла до Топ-5 найбільш непривабливих країн для туризмуНа Всесвітньому економічному форумі опублікували рейтинг туристичної конкурентоспроможності країн. ВЕФ відвів України 38 місце з 42 європейських країн, передає Companion.

У першу п'ятірку рейтингу ввійшли традиційно привабливі для туристів країни. Список очолила Швейцарія, друге місце - за Німеччиною, далі розташувалися Франція, Австрія та Швеція відповідно.

У самому низу рейтингу, разом з України, розташувалися Сербія, Вірменія, Боснія і Герцеговина та Молдова, передає «Економічна правда».

У рейтингу турконкурентоздатності країн світу Україна опинилася на 85 позиції, тоді як у попередньому звіті країна займала 77-е місце. У 2011 році Україна опинилася на одному рівні з Намібією - 84 і Гватемалою - 86.

Росія, як і в попередньому рейтингу, зайняла 59-е місце серед країн світу, на одному рівні з Уругваєм - 58 і Аргентиною - 60. ТОП-10 світового рейтингу склали США, Великобританія, Іспанія, Канада і Сінгапур.

Останні три місця в рейтингу дісталися Бурунді, Анголі і Чаду.

Як повідомлялося раніше, глобальна консалтингова компанія Knight Frank опублікувала рейтинг найгірших у світі ринків нерухомості. Україна в ньому відвели третє місце.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
15.04.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: