РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Ялтинському зоопарку народилася трійня уссурійських тигрів

Новини » Пам´ятки України »
У ялтинському зоопарку "Казка" народилася трійня уссурійських тигрів. Поява на світ одразу трьох дитинчат у пари тигрів Зераха і Бенгали - подія для зоологів, підкреслили співробітники звіринця. Відомо, що в неволі амурські тигри розмножуються не дуже охоче.

"Малюки, які народилися кілька днів тому, відчувають себе чудово. Ми забрали їх у Зари, вона - недосвідчена тигриця, годуємо спеціальною сумішшю для кішок. Імена поки не дали - вирішили вивчити характер тигренят, двох дівчаток і хлопчика", - розповідають співробітники звіринця .

Тигренята, коли підростуть, ймовірно, залишаться в зоопарку в Ялті або поїдуть до його філії - ​​сафарі-парку в Білогірському районі автономної республіки Крим.

Тигр Бенгал, який живе у вольєрі з двома самками, гуляв не тільки з Зарою. Наприкінці березня в уссурійської тигриці Амури, в цьому ж зоопарку народився хлопчик, його назвали Скіфом.

Разом з новонародженими колекція уссурійських тигрів "Казки" тепер налічує близько двох десятків осіб. Всього в ялтинському зоопарку - першому приватному зоопарку в СНД, який з'явився в 1995 році, містяться більше тисячі тварин і птахів.

Нагадаємо, всього в дикій природі живе близько 300-400 осіб уссурійського (амурського) тигра. Приблизно стільки ж утримуються в зоопарках. Вчені прикладають максимум зусиль для збереження популяції уссурійця. Ареал проживання цих кошачих - південний схід Росії, близько 10% тигрів живуть у Китаї.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
13.04.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: