РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Ужгороді дівчата будуть змагатися у забігу на мітлі

Новини » Свята »
В Ужгороді дівчата будуть змагатися у забігу на мітлі2 квітня у межах «Закарпатської гуморини-2011» у Боздоському парку Ужгорода відбудеться перша закарпатська кумедна олімпіада. Спортивні ігри, які входять до олімпійської програми, проводитимуть у гумористичному стилі. Наприклад, біг на лижах або забіг дівчат на мітлах. Програму гумористичної олімпіади презентували на засіданні Ужгородського прес-клубу.

Як розповів Ростислав Буланов, депутат Ужгородської міської ради, цього року Гуморину проводять вчетверте. Організатори вирішили вивести свято за межі обласного музичного драмтеатру та провести його у міському парку, щоб усі мешканці та гості міста змогли взяти у ньому участь. До того ж, цього разу воно буде безкоштовним, - пише UZHGOROD.net.ua.

Олімпійським видам спорту організатори кумедної олімпіади намагатимуться надати закарпатського колориту. Символом свята стане "олімпійський ведмедик", розміщений на гербі області замість традиційного ведмедя.

На спеціальній сцені буде змагання на кращий анекдот. Окремим шоу стане запалення олімпійського вогню, деталі якого наразі ще узгоджують.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
zahid.net
29.03.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: