РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Україні вперше пройде чемпіонат світу F-1 на воді

Новини » Спорт »
В Україні вперше пройде чемпіонат світу F-1 на водіВлітку Україна вперше прийме у себе чемпіонат світу F-1 на воді. У світі ці змагання проводяться з 1981 року. Про етап в Україні мова йшла давно, але тільки в минулу суботу були остаточно підписані всі документи і угоди між Міжнародною федерацією водного спорту та адміністрацією Київської області. Гонки на воді призначені на 30-31 липня під Вишгородом на Київському водосховищі.

«У середині грудня приїжджали дивитися нашу трасу з міжнародної федерації. Організаторам формули дуже сподобалася водойма, і ми виграли у Фінляндії право проведення перегонів, - розповів губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк. - На змагання з бюджету не витратять ні копійки, все буде за рахунок спонсорів: українських і закордонних».

Для проведення етапу Україні доведеться виконати чимало вимог: серед них можливість швидко ліквідувати розлите паливо, забезпечити рятувальників і медиків катерами, щоб протягом 5 хвилин потерпілого доставили до лікарні. Спецкатерів потрібно 8 штук, один такий коштує близько 100 тис. грн. Частину планують закупити, а частину орендують у МНС й у приватних осіб.

«У першу чергу, вже упорядковуємо набережну, також організуємо транспорт Київ-Вишгород і закупимо необхідне обладнання в місцеву лікарню», - говорить Присяжнюк. За його словами, планується прийняти близько 100 тис. глядачів. Крім віп-гостей, для яких спорудять спеціальні трибуни, всі інші зможуть подивитися гонки безкоштовно. Організатори сподіваються, що змагання стануть щорічними, як у Росії. Це залучить інвесторів і туристів. Також прорекламують Україну, оскільки змагання транслюються більш ніж у 100 країнах світу.

У розкладі етапів сайту F-1 (www.f1h2o.com) Україна вже включена до списку країн-господарок проведення змагань. Там же розмістили коротку презентацію Києва. На жаль, української команди не буде. У нас немає ані катера, ані пілота такого класу. Можливо, федерація запросить команду з-за кордону представляти нашу країну.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
02.03.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: