РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Чорнобильську зону відкриють для туристів

Новини » Чорні сторінки »
Чорнобильську зону відкриють для туристівМіністерство надзвичайних ситуацій України планує з січня 2011 року організовувати систематичне відвідування туристами Чорнобильської зони.

Про це під час відвідин Чорнобильської зони разом з адміністратором програми розвитку ООН Хелен Кларк заявив міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

«Ми серйозно провели в МНС цю роботу, і 21 грудня відповідні служби міністерства за дорученням міністра проведуть прес-конференцію, де відзвітують про цю роботу, яку ми провели для того, щоб у січні місяці ці відвідування зробити систематичними і системними», - заявив Балога

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Балога запевнив, що «в Чорнобильську зону необхідно відкрити двері, щоб люди бачили ситуацію».

У свою чергу Кларк, відповідаючи на питання про доцільність відвідин туристами цієї зони, зазначила: «Перш за все, тут у Чорнобилі можна розповісти про важливу історію».

Вона підкреслила, що люди повинні знати про важливість ядерної безпеки, про життя сміливих людей, які займалися ліквідацією наслідків Чорнобильської аварії, про жителів Чорнобильської зони, які назавжди залишили цю територію.

«Навіть якщо це дуже сумні історії, така зацікавленість може сформувати певний економічний потенціал», - сказала представник ООН.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
13.12.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: