РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У день пам'яті жертв Голодомору в світі відбудуться поминальні заходи

Новини » Діаспора »
У день памАкція «Голодомор-геноцид 32-33. Пам'ятаємо!» Пройде 27 листопада по всіх містах України. Участь у заході візьмуть і українці діаспори. У рамках акції будуть організовані громадські поминальні заходи на центральних площах міст по всій Україні. Також буде проходити поминальний захід у Києві біля Національного Меморіалу пам'яті жертв голодомору та громадські поминальні заходи в країнах діаспори. Одним з основних заходів все ж залишається всеукраїнська ініціатива «Запали свічку пам'яті» - запалювання українцями свічок на вікнах своїх будинків.

Проведення таких заходів ініційовано Світовим конгресом українців та низкою громадських організацій, істориками, громадськими та творчими діячами України. В акціях і в інформаційних матеріалах не будуть використовуватися символіка організацій або партій.

Варто відзначити, що напередодні акції в Києві відбудеться презентація книги «Голодомор 1932-1933 років в Україні за документами галузевого державного архіву СБУ«Анотований довідник».

А в Чернівцях, Рівному та Хмельницькому буде експонована виставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» підготовлена Фондом «Україна 3000».

Організатори акції звертаються до ЗМІ з проханням надати інформаційну підтримку громадської акції із вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
24.11.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: