РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Києві відбулася презентація найбільшої газети в світі

Новини » Області та міста »
У Києві відбулася презентація найбільшої газети в світі23 жовтня в Києві на Майдані Незалежності відбулася презентація найбільшої за розміром газети в світі. Встановила цей рекорд газета «Все про бухгалтерський облік».

Розмір газети становить 3,20 м у висоту і 2,26 м у ширину, а в розгорнутому вигляді - 3,20 на 4,52 м, що в десять разів перевищує справжній формат газети. Газета-рекордсмен має вісім сторінок і містить актуальну інформацію з бухгалтерського та податкового обліку.

Як повідомив представник Книги рекордів України Ігор Підчибій, цей рекорд зафіксований як світовий, що вже підтвердили члени спеціальної експертної комісії.

"Попередній рекорд також був зафіксований в Києві кілька років тому", - додав Підчибій.

"Створюючи найбільшу у світі газету, ми хотіли в черговий раз показати всім, що є така держава - Україна зі славною історією, звичаями, народом і великими досягненнями. А ще донести до всіх, що в нашій країні чи не найважливішу роль грають справжні інтелігенти і фахівці - бухгалтери України. Кожен з них щодня копіткою працею встановлює особисті світові рекорди. Це вони зробили нас найбільшою в світі газетою", - сказав головний редактор газети Кричун.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
25.10.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: