РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Тернопільській області в Вишневецького замку відбудеться бал

Новини » Пам´ятки України »
Про це в інтерв'ю журналу Профіль повідомив голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк. Захід відбудеться в рамках програми відновлення і розвитку фортифікаційних споруд області. "На бал в Вишневецький замок запросимо всіх, кому небайдужа доля цього прекрасного палацу, і хто готовий сприяти його відродженню", - розповів Цимбалюк.

Губернатор також повідомив про намір відкрити в цьому замку музей картин відомого художника, уродженця Тернопільської області Івана Марчука. За словами Цимбалюка, художник також буде запрошений на бал.

Коли саме відбудеться бал, губернатор конкретно не сказав, лише зазначив, що це відбудеться "скоро".

Цимбалюк також розповів, що в державну програму відновлення та розвитку фортифікаційних споруд, розраховану до 2015-го року, увійшло 12 замків Тернопільської області. "Плануємо, що крім них туди увійде ще вісім об'єктів. Розраховуємо, що до 2015 року ми однозначно повинні ці об'єкти відновити і створити єдину карту туристичних маршрутів по нашим фортецям, замках і палацах. Фінансування буде здійснюватися за рахунок держави і місцевих ресурсів", - сказав Цимбалюк.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
11.10.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: