РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Україні прогнозують землетрус силою до 9 балів

Новини » Географія »
В Україні прогнозують землетрус силою до 9 балівВ Інституті геофізики ім. Суботіна прогнозують, що найближчим часом територія України піддасться декільком землетрусам. Основна загроза - сейсмоактивних регіон під назвою «зона Вранча» - гірський масив на кордоні України з Румунією, який постійно генерує потужні поштовхи на великій глибині. Подібні землетруси відбувалися в 1940, 1977, 1986 і 1990 роках і фіксувалися на всій території України, а також помічалися навіть у Росії, зокрема в Москві та Санкт-Петербурзі.

«Вже давно не було цих землетрусів, а їх цикл повторення вже майже завершено, то можна в принципі очікувати, що ці землетруси будуть відчуватися і на нашій території. Землетруси «зони Вранча» мають велику небезпеку, як правило, для дуже довгих будівель через високочастотні коливання», - заявив заступник директора інституту геофізики ім. Суботіна Олександр Кендзера.

Загалом, землетруси вкрай небезпечні для таких об'єктів, як дамби і мости, які можуть бути зруйновані. Науковці прогнозують, що трясти Україну буде в межах семи балів, і тільки жителям Криму треба хвилюватися більше, ніж іншим, де допускається можливість коливань близько 9 балів.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
22.09.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: