РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Україна та Ізраїль скасували візовий режим

Новини » Політичне становище »
Україна та Ізраїль скасували візовий режим21 липня, в межах офіційного візиту до Ізраїлю, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко підписав Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про відмову від візових вимог для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Держави Ізраїль.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ, відповідно до підписаної Угоди, громадяни України та Ізраїлю, які користуються дійсними паспортами громадянина або службовими паспортами, що дають право перетинання кордону, можуть в’їжджати на територію іншої держави, проїжджати через неї або перебувати на ній без отримання візи протягом дев’яноста днів за строк, що становить сто вісімдесят днів. 

"Введення безвізового режиму між нашими країнами виводить наші відносини на якісно новий рівень, відкриває широкі можливості і перспективи розширення туристичних та ділових контактів. Ми високо оцінюємо цей крок, який покликаний розвивати весь комплекс економічного, науково-технічного та культурно-гуманітарного співробітництва. Саме в такому розрізі ми розглядаємо цю ініціативу", - підкреслив Костянтин Грищенко.

Голова зовнішньополітичного відомства України висловив переконання, що підписання Угоди про безвізовий режим сприятиме розвитку торговельно-економічного співробітництва України та Ізраїлю, яке останнім часом відзначається позитивною динамікою.

"Ми конструктивно налаштовані на розширення торговельно-економічних зв'язків з Ізраїлем, який вважаємо одним із основних торговельних партнерів на Близькому Сході", - зазначив Міністр закордонних справ України. К. Грищенко переконаний, що з переходом відносин України та Ізраїлю на якісно новий рівень партнерства, актуальними залишаються переговори щодо введення режиму вільної торгівлі. "Підписання подібної угоди буде новим етапом в торговельно-економічному співробітництві наших країн і відкриє незрівнянно більші можливості для наших виробників та експортерів", - сказав Костянтин Грищенко.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
zahid.net
22.07.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: