РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Поруч з Одесою на морі з'явилася пляма невідомої речовини завдовжки в 4 км

Новини » Географія »
Поруч з Одесою на морі з11 липня в 11.00 у Державну екологічну інспекцію в Одеській області надійшло повідомлення від чергового МНС щодо забруднення внутрішніх морських вод України. Інспектори провели обстеження в районі від мису Великого Фонтану до пляжу Дельфін. Встановлено забруднення Чорного моря речовиною невідомого походження, яке має вигляд суцільного шару і знаходиться на поверхні води.

Розмір плями довжиною 4 км, шириною 2-3 км на відстані 50-150 м від урізу води. Пляма переміщується до берега від Великого Фонтану до пляжу Дельфін.

Відібрано проби морської води для аналізу на хімічні забруднюючі речовини. Після проведеної експертизи, в пробах морської води не було виявлено перевищення основних гідрохімічних показників якості води, крім підвищеної концентрації завислих речовин: На відстані 100 м і 300 м від урізу води перевищення фону становить 48 мг / л та 65 мг / л відповідно (за даними на 05.07 фонові показники морської води по завислим речовинам склали 2 мг / л).

Також проведено обстеження зовнішніх рейдів ДП «Іллічівський МТП», ДП «Одеський МТП» та ДП «МТП Южний», слідів течії і наявних забруднень з суден, які знаходилися на рейді не виявлено.

Відібрані проби води передані на проведення аналізу на планктонні форми і водорості в спеціалізовану установу - Одеської філії Українського інституту південних морів.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
12.07.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: