РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Українці платять податки більше всіх у світі - 183 місце серед 183 країн

Новини » Політичне становище »
Українці платять податки більше всіх у світі - 183 місце серед 183 країнУкраїнські підприємці платять найбільшу кількість податків у світі. Про це 23 червня під час круглого столу повідомив старший консультант Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Молдован.

Експерт відзначив, що згідно з міжнародними дослідженнями, підприємці України за рік платять в загальній сумі 147 податків. Для порівняння: у Росії підприємці за рік платять 11 податків, у Польщі - 40, США - 10, Чехії - 12, Білорусі - 107, Франції - 7, Китаї - 7.

«В Україні одне з найбільших податкових навантажень у світі. Ми займаємо 183 місце з 183 країн у цьому плані. Тому податкова реформа потрібна вже найближчим часом », - сказав Молдован.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Микола Азаров 23 червня під час розширеного засідання Кабміну заявив, що уряд зробить так, що податки в Україні платити буде вигідно і престижно.

У той же час, як повідомлялося, з новим кодексом, податківці отримають право приходити в приватне житло підприємців і здійснювати там перевірки, а також зобов'яжуть всіх суб'єктів підприємницької діяльності придбати касовий апарат.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
24.06.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: