РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


За п'ять місяців 2010 злочинність в Україні зросла на 31%

Новини » Населення та мова »
За пГенеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що за п'ять місяців поточного року зростання злочинності склало 31%. Медведько повідомив, що тяжкі та особливо тяжкі злочини виросли на 32%. За словами генпрокурора, причина такого зростання полягає в зниженні суми крадіжки, з якої починається кримінальна відповідальність.

У зв'язку з цим зниженням, злочини, пов'язані з посяганням на майно громадян зросли на 148,5%. У цілому, в загальній структурі злочинності, злочини, пов'язані з посяганням на майно становлять 50%.

У той же час Медведько відзначив, що це не означає, що "з приходом нової влади в країні спостерігається розгул злочинності". За його словами, по ряду тяжких злочинів спостерігається зниження, зокрема, на 27% знизився рівень розбійних нападів, на 19% - грабежів, на 15% - ДТП зі смертельними наслідками, на 15% - злочини, пов'язані з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, на 5% - злочини з торгівлі людьми.

Генпрокурор також відзначив, що за 5 місяців поточного року знизилося до 71% розкриття злочинів, що також пов'язане зі зниженням суми крадіжки.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
18.06.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: