РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Україні з 900 пляжів відпочинок дозволений на 174

Новини » Медицина »
В Україні з 900 пляжів відпочинок дозволений на 174В Україні для відпочинку відкриті лише 174 пляжів, тоді як усього в 2010 році в Криму, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, Севастополі і Києві мають діяти 900 пляжів і рекреаційних зон.

Про це 3 червня повідомив Головний державний санітарний лікар України Геннадій Рожков.

"Основною причиною того, що пляжі не були відкриті, є неготовність дозвільних документів", - пояснив Головний державний санітарний лікар України.

Так, за його словами, в Криму з 336 пляжів на 3 червня працювало тільки 156, у Запорізькій області - 31 з 332, в Севастополі та Херсонській області на 1 червня не було відкрито жодного з зареєстрованих пляжів. "У Києві з 12 пляжів працює один пляж - Дитячий у Гідропарку, інші не мають дозволів на відкриття, хоча ці об'єкти були обстежені і в лабораторних пробах води відхилень немає", - сказав він.

Крім того, за словами Рожкова, через відхилення у пробах води закрито один річковий пляж у Первомайську Миколаївської області, пляж у селищі Піщане Бахчисарайського району Криму, а також пляжі в Ялті та Одесі.

Ці зони відпочинку знаходяться під наглядом СЕС, і купання там заборонено,

За його словами, в Одесі з 28 травня закриті дев'ять пляжів. "СЕС спрацювала своєчасно. Були виявлені істотні погіршення якості води в Чорному морі та попереджено населення. Сьогодні купання в морі заборонено. Вчора взяті проби води для лабораторних аналізів, результати будуть завтра. Залежно від результатів, заборона на купання буде знятий або продовжений ", - сказав Рожков.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
04.06.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: