РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Відпочинок в Криму подорожчає на 15%

Новини » Області та міста »
Відпочинок в Криму подорожчає на 15%У цьому році відпочинок в Україні буде на 15% дорожче, ніж в минулому році, тобто подорожчає на величину інфляції. «Відпочинок в санаторно-курортних установах Криму подорожчав цього року в середньому на 15% у порівнянні з сезоном 2009 року, - заявив міністр курортів і туризму Криму Сергій Кириленко. - В основному така тенденція характерна для відпочинку рівня «економ» і середнього рівня. Вартість елітного відпочинку залишилася фактично на рівні минулого року».

Як повідомляє «Комсомольська правда в Україні», на півострові очікують приплив туристів з Росії. За інформацією Кириленко, санаторні установи Краснодарського краю Росії виставили на курортний сезон-2010 «ціни в середньому на 25% вище, ніж кримські здравниці такого ж рівня».

У Туреччині ціни на відпочинок за рік виросли на 10%. Відпустка на грецьких курортах через кризу в Європі подешевшає на 30-40%, і, як припускають туроператори, замовити путівку на курорти цієї країни на тиждень можна буде за 400 євро.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
27.05.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: