РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Києві презентували путівник по музеях

Новини » Області та міста »
У Києві презентували путівник по музеяхУ Києві презентовано просвітницький проект "Київ - столиця українських музеїв" і виданий у його рамках спеціальний випуск журналу "Главред" з інформацією про 50 муніципальних та національних музейних закладів.

Проект, вихід якого приурочений до Дня Києва, був представлений 25 травня його ініціаторами і організаторами: заступником голови Верховної Ради України Миколою Томенком, головним редактором журналу "Главред" Діаною Дуцик, головою Комісії Київради з питань культури і туризму Олександром Бригинцем та секретарем Комісії Київради з питань освіти і науки Олексієм Давиденко.

У спецвипуску журналу зібрана інформація про можливості культурного і музейного Києва, де вказані пільги при відвідуванні музеїв, коли їх можна безкоштовно відвідати і де відкриваються нові експозиції.

Крім того, створена спеціальна карта музеїв Києва, яка дає можливість чітко зорієнтуватися, де музей знаходиться і як зручніше до нього дістатися. Проект охопив музеї, які знаходяться в державній і муніципальній власності. У той же час не виключається можливість видання окремого спецвипуску з інформацією про приватних музеях Києва, які не увійшли в проект через брак даних.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
27.05.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: