РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Українка стала найкращим у світі борцем з курінням

Новини » Медицина »
Українка стала найкращим у світі борцем з куріннямУкраїнка Наталя Топорова отримала нагороду імені Джуді Вінкілфілд за внесок у боротьбу з тютюном в Україні та світі. Наталя стала кращим борцем з курінням у світі в 2009 році. Нагорода імені Джуді Вінкілфілд заснована в рамках кампанії «За майбутнє дітей без куріння» в 2008 році з метою визначати кращого борця з тютюном у світі.

Наталія Топорова є директором і засновником регіонального центру «Життя» - громадської організації, заснованої в 2009 році, головною метою якої є прийняття заходів, спрямованих на подолання тютюнової «епідемії» в Україні.

Як повідомляється, робота пані Топорової та її колег сприяла прийняттю закону про обмеження реклами тютюнових виробів, який зобов'язує компанії з 2011 року друкувати зображення з попередженнями на сигаретних пачках.

«Вже сьогодні ми бачимо, що рішуча громадська позиція та професійна робота антитютюнова принесли результати. Так, якщо в 2005 році палили 62% чоловіків, то в кінці 2009 - 47%. Суттєве зменшення кількості курців зафіксовано і Держкомстатом », - відзначає Наталя Топорова.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
20.05.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: