РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Львові 8 травня пройде парад наречених

Новини » Свята »
У Львові 8 травня пройде парад наречених8 травня у Львові відбудеться парад наречених. Далі естафету підхоплять Тернопіль, Луцьк, Рівне, Чернівці та Івано-Франківськ. За словами організаторів, участь у цьому заході може взяти будь-яка жінка, дівчина чи дівчинка у весільному вбранні, попередньо зареєструвавшись. Нареченим, крім захоплених поглядів перехожих і пам'ятних фотографій, обіцяють подарунки.

«Парад наречених дозволяє жінкам одягати весільну сукню щорічно. І не важливо, заміжні вони чи ні. Для заміжніх - це можливість згадати свій найкращий день у житті, для незаміжніх - це можливість стати нареченою, не виходячи заміж, а до шлюбу підійти зважено і не виходити заміж заради того, щоб одягнути весільну сукню. Для цього можна прийти на парад», - пояснив ідею організатор параду наречених в Україні Дмитро Гломбінський.

«Ми намагаємося об'єднати на одному заході як можна більше жінок, бажаючих одягнути весільну сукню, таким чином - відновити моду на пишні весільні церемонії і шлюбні стосунки, які завжди були характерні для українців. Також ми намагаємося привернути увагу молоді до автентичного весільного вбрання різних регіонів України та популяризувати його», - додав він.

Перший парад наречених в Україні відбувся у Львові 8 березня 2008 року. Тоді центральними вулицями міста пройшли понад 40 наречених.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
15.04.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: