РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Янукович не знайшов часу на діаспору

Новини » Діаспора »
Янукович не знайшов часу на діаспоруУкраїнський конгресовий комітет Америки (УККА) висловлює жаль з приводу того, що Президент України Віктор Янукович під час візиту до Вашингтона не знайшов часу на представників цієї найбільшої організації української діаспори.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказала президент УККА Тамара Гало.

За її словами, організація заздалегідь надіслала офіційне прохання про зустріч з українським лідером, який бере участь у Саміті з питань ядерної безпеки, але не отримала ніякої відповіді чи пояснення.

Янукович поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку у Вашингтоні і коротко поспілкувався з представниками української громади США. Також він передав українській громаді подарунки.

"Ми це цінуємо. Але вибачте, на нашу думку, це не зустріч з громадою, і це не дасть нам можливості обговорити ті важливі питання, які нас дійсно турбують", - сказала Гало.

Український конгресовий комітет Америки оприлюднив відкритий лист до Президента України, в якому закликає Януковича відновити розділ про Голодомор на офіційному сайті Президента.

У відкритому листі також міститься заклик до всіх українських чиновників, включаючи Президента, використовувати тільки українську мову при виконанні службових обов'язків.
 Крім цього, американські українці закликають Януковича проводити економічні та правові реформи і викорінити корупцію в Україні.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
13.04.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: