РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Криму зростає рівень злочинності

Новини » Області та міста »
У Криму зростає рівень злочинностіУ першому кварталі поточного року кількість злочинів в Криму збільшилася на 32% - до 6 тис. 634 у порівнянні з аналогічним періодом 2009-го. Про це повідомляє прес-служба прокуратури автономії.

«Даються взнаки законодавчі зміни, якими посилена відповідальність за крадіжки: з другої половини минулого року кримінальному переслідуванню піддається викрадення майна, що оцінюється в 60 грн. У той же час відмічено зростання окремих видів тяжких злочинів», - йдеться в повідомленні.

У січні-березні прокуратура додатково поставила на облік 653 злочини. «Це ті факти, за якими працівники органів міліції необґрунтовано відмовили в порушенні кримінальної справи. Угледівши наявність складу злочину, наглядове відомство скасувало незаконні постанови, одночасно порушивши кримінальні справи », - зазначає прес-служба.

Здійснюючи нагляд за проведенням слідства органами міліції, прокуратура скасувала 76 постанов про припинення кримінальних справ, припинене слідство було відновлене за 1546 справах. Дисциплінарні стягнення накладені на 555 співробітників міліції.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
12.04.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: