РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


17 квітня в великих містах України перекриють дороги

Новини » Медицина »
17 квітня в великих містах України перекриють дорогиВООЗ закликала українців стати учасниками глобального руху за здорові міста. 17 квітня активісти перекриють рух транспорту у великих містах України і будуть агітувати за здоровий спосіб життя.

Акція Всесвітньої організації охорони здоров'я «Урбанізація і здоров'я» пройде в Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Хмельницьку, Севастополі, Чернівцях, Одесі, Ужгороді, Сумах і Вінниці. Активісти руху перекриють дороги автомобілістам і будуть розповідати, як корисно ходити пішки.

Голова спілки захисту прав пацієнтів «Здоров'я нації» Валентина Очеретенко переконана, що українцям, які живуть у містах, потрібно менше їздити і більше рухатися. «Всі великі європейські міста заборонили рух транспорту по своїм центральними вулицями. Всі пересіли на велосипеди, починаючи від школярів і закінчуючи мерами. Може, нам теж потрібно хоч раз на рік забороняти пересування на автомобілі і привчати людей до руху».

За даними ВООЗ, причиною 60 відсотків смертельних випадків в Україні є недостатня фізична активність і нездорове харчування, каже директор Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування, головний позаштатний фахівець Міністерства охорони здоров'я з питань дієтології Олег Швець. За його словами, щорічно від серцево-судинних, судинно-мозкових захворювань, цукрового діабету, раку в Україні помирає понад 400 тисяч людей.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
08.04.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: