РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Чи можливі теракти в Україні?

Новини » Політичне становище »
Чи можливі теракти в Україні?Геополітичне становище України на стику сфер впливу Росії, Заходу і мусульманського світу, участь у міжнародних антитерористичних операціях і посилення міграційних потоків через Україну - все це, на думку експертів, таїть у собі загрозу тероризму.

Про це йшла мова сьогодні на прес-конференції в Києві.

За словами президента Міжнародної громадської організації Міжнародна антитерористична єдність Олександра Дічека, фахівці відзначають зовнішні і внутрішні чинники террогенності, які містять загрозу проявів тероризму в Україні.

Він зазначив, що зовнішні фактори террогенності для України пов'язані з її геополітичним становищем, де перетинаються інтереси Росії, Заходу і США, Туреччини і мусульманського світу. Також такими чинниками є участь українських підрозділів в міжнародних миротворчих і антитерористичних операціях у багатьох країнах світу, а також посилення міграційних потоків через Україну з терористично небезпечних регіонів, зокрема Іраку, Афганістану, Пакистану, Таджикистану, Індії та інших.

За словами Дічека, внутрішніми чинниками террогенності є соціально-економічне розшарування населення держави, слабка і корумпована судова влада, внутрішньополітична нестабільність, спроби посилити протистояння західного і східного регіонів України, а також розігрування кримсько-татарської карти.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
07.04.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: