РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


7-8 квітня Україну відвідає президент УЄФА

Новини » Спорт »
7-8 квітня Україну відвідає президент УЄФА7-8 квітня відбудеться візит вищого керівництва УЄФА на чолі з президентом УЄФА Мішелем Платіні до Львова, Донецька, Харкова і Києва. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Президент УЄФА почне свій візит зі Львова, де ознайомиться зі станом реконструкції аеропорту, відвідає будівельний майданчик львівського стадіону та заслухає презентацію  міста в національній галереї мистецтв. Відразу після того відбудеться коротка прес-конференція.

Потім Платіні вирушить до Донецька, де огляне аеропорт і відвідає стадіон «Донбас-Арена». У Донецьку також запланована презентація та прес-конференція.

На наступний день у Харкові Мішель Платіні огляне аеропорт і стадіон «Металіст» (традиційно, з презентацією міста та прес-конференцією).

І на завершення високопоставлені УЄФА вирушать до столиці України, де оглянуть аеропорт «Бориспіль» і стадіон НСК «Олімпійський». У Києві запланована зустріч президента УЄФА з Президентом України, після якої він зробить заяву для преси.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
07.04.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: