РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Представництво ООН в Україні оголосило старт всеукраїнського конкурсу аматорських відео- та мультимедіа робіт

Новини » Культура »
Представництво ООН в Україні оголосило старт всеукраїнського конкурсу аматорських відео- та мультимедіа робітУ 2000 році під час проведення Всесвітнього саміту тисячоліття лідери 192 країн, у тому числі й України, визначили Цілі розвитку тисячоліття та пообіцяли виконати їх до 2015 року. Глобальні Цілі були адаптовані для України з урахуванням особливостей національного розвитку нашої країни. Вони включають подолання бідності; забезпечення якісної освіти впродовж життя; забезпечення сталого розвитку довкілля; поліпшення здоров’я матерів та зменшення дитячої смертності; обмеження поширення ВІЛ-інфекції / СНІДу та туберкульозу, а також започаткування тенденції до скорочення їхніх масштабів; забезпечення гендерної рівності та розширення прав жінок.

Щоби привернути увагу молоді до вирішення соціальних, економічних, та екологічних проблем країни, на боротьбу з якими спрямовано національні Цілі розвитку тисячоліття, Представництво ООН проводить конкурс відео- та мультимедіа робіт, при створенні яких молодь зможе ознайомитися з Цілями та висловити свою думку щодо їхнього досягнення.

«Молодь є однією з ключових аудиторій, які мають брати участь в обговоренні найбільш складних проблем країни, відображених в національних Цілях розвитку тисячоліття, — вважає Олів’є Адам, Постійний координатор системи ООН в Україні. — Кожна з цих цілей стосується молоді. Конкурс має досить символічне значення. Він нагадує про необхідність діяти та надає одну з можливостей, щоб молодих людей почули, адже вони говорять про своє майбутнє».

Конкурс триватиме з 30 березня до 10 серпня 2010 року. Взяти участь можуть громадяни України, віком 16 - 35 років, незалежно від досвіду роботи зі створення відео / мультимедіа робіт. Для участі в конкурсі учаснику необхідно обрати одну з Цілей розвитку тисячоліття ООН для України та створити відео- чи мультимедіа ролик тривалістю не більше 1 хвилини 20 секунд, висловивши у ньому свою думку з приводу того, що потрібно зробити для досягнення обраної мети до 2015, та завантажити роботу на сайті www.korrespondent.net.

Приймаються відео-, мультимедіа роботи, створені за допомогою відеокамери, фотоапарату чи мобільного телефону в різних технічних і творчих стилях. У тому числі документальна, художня і жива зйомка, анімації, мультимедійні презентації, збережені у форматі відео. Кількість робіт необмежена.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
31.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: