РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Представлено програму одеської Гуморини

Новини » Свята »
Представлено програму одеської ГумориниУ нинішньому році День сміху в Одесі відзначать карнавальною ходою вулицями міста, чемпіонатом зі швидкісного поїдання риби, караоке, розвагами, конкурсами, концертами гумористів і зірок естради.

Розпочнеться фестиваль «Гуморина» 1 квітня о 10:00 з урочистого відкриття виставки карикатур «Усмішки без кордонів», що проходитиме на Приморському бульварі.

Офіційне театралізоване відкриття фестивалю на Дерибасівській стартує опівдні. Тут же з 13:00 до 14:00 пройде відкритий чемпіонат зі швидкісного поїдання фаршированої риби. Орієнтир - біля льодового катка.

На думку організаторів, за ступенем веселощів поїдання риби може зрівнятися тільки з виконанням караоке. Змагатися в цьому виді творчості учасники зможуть на тій же Дерибасівській з 12:00 до 15:00.

Після цього, з чотирьох до шести вечора, одесити і гості міста зможуть спостерігати або безпосередньо брати участь у карнавальній ході, що проходитиме вулицями Садова, Дерибасівська, Рішельєвська і Куликове поле.

Увагу буде приділено і самим юним «гумористам» - з 11:00 до 13:00 у міському саду буде проводитися «Гуморинка для дітей» з розвагами і конкурсами, призначеними для підростаючого покоління.

Крім вже описаних заходів буде ще безліч інших - про них можна буде дізнатися з програмок «Гуморини», які будуть лунати в цей день на вулицях міста.

Фінальна частина фестивалю розпочнеться о шостій вечора - на Куликовому полі виступлять команда «95-й Квартал», Потап із Настею Каменських, групи «Пара Нормальних», «4 Королі», «D. Lemma», «Тартак». Завершиться свято феєрверком.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
29.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: