РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Відбулася презентація Повного зібрання творів та листів М.В. Гоголя в 17 томах

Новини » Культура »
Відбулася презентація Повного зібрання творів та листів  М.В. Гоголя в 17 томах

У  рамках  спільного  російсько - українського  проекту 25 березня  за підтримки Посольства Росії в Україні відбулася презентація першого в історії літератури Повного зібрання творів та листів  М.В. Гоголя в 17 томах, виданого Благодійним фондом «Богуслав» спільно з видавництвом Московської Патріархії на честь 200-ліття від дня народження великого письменника.

Вихід видання в світ благословили Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та Блаженнійший Митрополит Київський та всієї України Володимир.

У заході взяли участь представники Посольства Російської Федерації в Україні, духовенство, державні та громадські діячі, народні депутати, відомі вчені, українські та російські літературознавці. 

Усі кошти від реалізації ексклюзивного видання будуть направлені на будівництво Духовно-просвітницького центру, скверу та будинку для людей похилого віку навпроти храмового комплексу Свято-Макаріївської церкви у Шевченківському районі м. Києва. Видання є спільним російсько-українським проектом і покликано служити як християнській просвіті людей, так і єднанню слов'янських народів.

Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
25.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: