РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Україна відкриває представництво на Венеціанській бієнале

Новини » Культура »
Україна відкриває представництво на Венеціанській бієнале4 червня, відбудеться офіційне відкриття Українського павільйону на 53-й Венеціанській виставці мистецтв (Венеціанській бієнале), де буде представлено спільний проект українського художника Іллі Чичкана і японського fashion-дизайнера Міхари Ясухіро «Степи мрійників».

Українська експозиція розташувалася в Палаццо Пападополі - замку XVI сторіччя, який знаходиться на Гранд-каналі в центрі Венеції, неподалік від моста Ріальто.

53-я Венеціанська бієнале проводиться під гаслом «Створюючи світи». У ній візьмуть участь 77 національних представництв.

Крім того, будуть організовано 38 супутніх проектів різних міжнародних організацій і установ. Художні павільйони розташуються в Джардіні, Арсеналі й інших частинах Венеції.

Згідно з регламентом бієнале, з 4 по 6 червня всі експозиції будуть відкриті тільки для акредитованих арт-експертів, галеристів, художників, представників арт-установ, критиків і журналістів.

Для широкої громадськості виставки відкриються 7 червня. Бієнале протриває до 22 листопада 2009 року.

Комісаром Українського павільйону є арт-директор Pinchukartcentre Петро Дорошенко. Куратор - Володимир Кличко. У презентації павільйону візьмуть участь міністр культури і туризму України Василь Вовкун, а також заступник міністра Тимофій Кохан.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
04.06.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: