РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Львові пройде "Фестиваль науки-2010"

Новини » Наука »
У Львові пройде "Фестиваль науки-2010"У Львові відбудеться унікальна подія для львівського наукового та студентського середовища – «Львівський фестиваль науки-2010». У такий спосіб Львівська міська рада хоче підтримати та посприяти розвиткові і промоції наукової сфери міста. Безперечно, фестиваль сприятиме збереженню конкурентоспроможності міста та утвердженню його як інноваційного та наукового центру України.

Фестиваль триватиме три дні (від 21 до 23 квітня) у Палаці мистецтв. На виставковій частині представлятимуть найцікавіші та найоригінальніші проекти, експозиції, наукові-дослідні розробки шести львівських вишів, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту біології клітини, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського національного аграрного університету, Львівської обласної Малої академії наук та Малої технічної академії НУ «Львівська політехніка», - повідомили у прес-службі Львівської міської ради.Учні-відвідувачі фестивалю зможуть взяти участь у вікторинах та конкурсах і отримати цінні подарунки.

У програмі фестивалю передбачено також: виставки проектів учнів, студентів та молодих вчених, лекції з креативу та інновацій, круглі столи для науковців міста та представників провідних компаній, промоцій ні акції щодо популяризації науки серед населення «Наука – це круто!», екскурсії кафедрами університетів для учнів шкіл, літературні вечори науково-популярного спрямування.

Серед неофіційної частини фестивалю – спільні вуличні танці студентів та викладачів, фотоекспозиція, літературний вечір просто неба, ексклюзивні музичні твори молодих науковців.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
zahid.net
22.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: