РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У київському метро 25 березня з'явиться історичний вагон

Новини » Транспорт »
У київському метро 25 березня з25 березня, в рамках святкування 50-річчя київського метрополітену в складі одного з потягів, що курсує Святошинсько-Броварською лінэю, зі станції метро Університет запустять раритетний вагон.

Як повідомили в прес-службі Київського метрополітену, оформлення вагона на базі вагону типу Е 1969 року випуску взяли на себе працівники метрополітену і дизайнери. Для внутрішньої обробки вагона використовувалися дерев'яні деталі, зокрема, рами вікон, а для обклеювання стін вагонів - так званий лінкруст, один з найцінніших видів шпалер.

У вагоні розміщені фотокопії історичних відомостей та фотографій про метрополітен, наданих працівниками, які будували столичну підземку і працювали в ній протягом півстоліття. Найбільшу допомогу у зборі історичної інформації надали ветерани Київського метрополітену.

Як відзначили в метрополітені, пасажири отримають можливість ознайомитися з легендарною історією транспорту, яким вони користуються протягом багатьох років.

На урочистій церемонії запуску музею на колесах будуть присутні представники київської влади, ветерани, пенсіонери та працівники Київського метрополітену, журналісти. Серед ветеранів - машиністи, які 6 листопада 1960 повели перші поїзди в Київському метрополітені. На станції також буде грати духовий оркестр.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
17.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: