РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Україна готова до випуску біометричних паспортів

Новини » Політичне становище »
Україна готова до випуску біометричних паспортівТехнічно Україна готова до випуску біометричних паспортів, існують розроблені зразки, сертифіковані належним чином, існують виробничі можливості, які дозволяють їх випускати, але законодавче поле для цього абсолютно не готове. Про це під час прес-конференції сказав член Спільного комітету експертів щодо імплементації угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС Олександр Сушко.

За його словами, законодавче забезпечення переходу до сучасного стандарту біометричних паспортів та ідентифікаційних пластикових карт європейського зразка, створення єдиного реєстру документів громадян України з одночасним запровадженням ефективного законодавства щодо захисту персональних даних є невід'ємною умовою скасування візового режиму з боку ЄС.

«Якщо не існує захисту персональних даних, то фактично біометричні паспорти не будуть визнані. Оскільки впровадження біометричного паспорта є стовідсотковою вимогою для безвізового режиму, оскільки Україна одна з небагатьох країн регіону, де до цих пір не розпочато випуск біометричних паспортів, то зусилля наших дипломатів, які намагаються лобіювати безвізовий режим, виглядають наївними та безпорадними. Адже перше питання, яке ставлять в ЄС, це скільки у вас виготовлено біометричних паспортів, а в нас ще не проведено жодного », - відзначив експерт.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
17.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: