РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Чупакабра в Рівненській області напав на жінку

Новини » Області та міста »
Чупакабра в Рівненській області напав на жінкуВ с. П'ятигори Здолбунівського району Рівненської області на місцеву мешканку, яка поверталася з роботи, напала невідома, як стверджує жінка, тварина.

«Вона стрибала високо на двох лапах. Я злякалася і почала втікати. Коли озирнулася, то добре розглянула жахливі лапи з трьома пальцями-кігтями. Тіло звіра - з вовни, голова худа і довгаста. Схоже на вовка, тільки більше і стрибав на двох лапах », - згадала потерпіла.

Тварина наздогнала жінку, і сильно вдарила верхньою лапою у спину. Роздерла їй куртку і залишила довгі подряпини на тілі.

Жінка каже, що втратила свідомість не від болю, а від страху.

За півтори години її знайшли односельчани і привезли додому. Вона з переляку втратила дар мови. Отямилась тільки на другий день в Здолбунівській центральній лікарні. Розповіла, що великий монстр - чупакабра. Він майже її зросту - приблизно 168 см.

Син потерпілої розповів, що сільські мисливці наступного ранку після нападу, що стався 12 березня, вийшли полювати на чудовисько. «Проте, вночі випав сніг і замів сліди», - сказав він, вказуючи місце, де монстр напав на матір. Пригода сталася біля кладовища навпроти будинку місцевого православного священика, передає Gazeta.ua.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
15.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: